templates/standard_2col.php - 359

Teraz PłaszówPrzejdź do inwestycji

Płaszów dzielnica z przyszłością

Urbaniści, pracujący obecnie nad możliwymi kierunkami rozwoju Krakowa, właśnie okolice Płaszowa postrzegają, jako obszar posiadający największy potencjał. To właśnie w kierunku południowo- wschodnim będzie rozwijało się nasze miasto.
Dowiedz się czemu Płaszów to najbardziej perspektywiczna dzielnica Krakowa »

Bezpieczny harmonogram wpłat

Mając na uwadze bezpieczeństwo oraz komfort klienta, realizując inwestycję zawsze proponujemy czytelne zasady i maksymalnie przejrzysty harmonogram spłat zakupionych lokali mieszkalnych. Jest on uzależniony bezpośrednio od postępów w pracach na budowie. Dzięki temu, angażując środki finansowe po kolejnych, zakończonych etapach robót budowlanych, ze spokojem mogą Państwo oczekiwać zakończenia inwestycji ostatnią ratę wpłacając przy odbiorze mieszkania. Dzięki finansowaniu inwestycji przez bank PKO BP ciężar spłat w znacznym stopniu przesunięty jest na końcowe etapy budowy.
Poznaj zasady bezpiecznego harmonogramu wpłat

Inwestycja finansowana przez PKO BP

Ogród Płaszów to pewna i w 100% bezpieczna inwestycja. W wyniku podpisanej umowy kredytowej z PKO BP, największym polskim bankiem inwestycja jest finansowana przez tę właśnie instytucję.
Sprawdź nasze gwarancje bankowe »

20 000 zł rabatu dla pierwszych 20 klientów

Dla chętnych na zakup mieszkania w naszej inwestycji Ogród Płaszów, proponujemy dodatkowo atrakcyjny rabat w wysokości aż 20 tysięcy złotych.
Sprawdź jak otrzymać rabat »