Inwestycje w realizacji
w sprzedaży
Kamienica Mydlarska
ul. Mydlarska
Mieszkania od 37 m2 do 105 m2
Ceny już od 11 900 zł/m2
Kamienica Mydlarska to nasza nowa inwestycja, zlokalizowana w bardzo popularnej w ostatnich latach, dzielnicy Zabłocie. Ulica Mydlarska to kameralna, ślepa uliczka będąca przecznicą od ulicy Dekerta. Budynek powstał w latach 30 tych XX wieku a teraz zostanie poddany kompletnej rewitalizacji. Zakres prowadzonych prac obejmuje m.in. wymianę instalacji, remont elewacji budynku, wyposażenie budynku w centralne ogrzewanie, kompletne odnowienie części wspólnych.
w sprzedaży
Domy Po Przecinku
ul. Przecinek
Mieszkania od 74 m2 do 83 m2
Ceny już od 8098 zł/m2
Realizowany projekt składać się będzie z 6 budynków dwulokalowych. Wszystkie lokale posiadać będą ogródki w metrażu od 40 do nawet 220 metrów kwadratowych. Ponadto na działce znajdzie się plac zabaw i plenerowa siłownia a otoczenie pełne zieleni zapewni komfortowy wypoczynek w wolnych chwilach.
w budowie
Osiedle Solaris Domy
ul. Geremka
Mieszkania od 115 m2 do 135 m2
Ceny już od 6434 zł/m2
Osiedle SOLARIS Domy to kolejny etap osiedla, które realizujemy już od kilku lat. W poprzednich budynkach wielorodzinnych, swoje mieszkania znalazły 163 rodziny. W ramach realizacji tego etapu powstaną dwa budynki a w każdym z nich dwa lokale mieszkalne. Segment mniejszy będzie miał powierzchnię 115 m² a segment większy 135 m². Obydwa typy mieszkań wyróżniają się wyjątkowo funkcjonalnym układem a ponadto przylegać będą do nich duże, 150 metrowe ogródki lokatorskie.
wkrótce
Inwestycja Pychowice
Pychowice
Mieszkania od ? m2 do ? m2
Ceny już od ? zł/m2
Wkrótce